Apie Papermedia.lt

 • PaperMedia – aukšta prekių ir paslaugų kokybė, nuolat plečiamas asortimentas, patrauklios kainos.

  Mūsų puslapyje rasite viską kas susiję su pakavimu. Dirbame tiek su mažais, tiek su stambiais klientais.  

  Klientu poreikiai formuoja mūsų asortimentą, kiekvienas iškilęs klausimas skatina domėtis naujovėmis.

  Visas prekes turime sandėlyje, todėl galime pasiūlyti operatyvų pristatymą. 

   

  Mūsų produkcija 

  Individuali spauda ant gatavos ir negatavos produkcijos: įvairių maišelių, plastikinių, burbulinių vokų, dėžių, šilkinio popieriaus, lipnios juostos, lipdukų rulonuose ir A4 formato lapuose. Spaudos būdai: Skaitmeninė, ofsetinė, šilkografinė, fleksografinė, folijavimas.
  • Vokai: paprasti, su oro apsauga, kartoniniai, siuntiniams iš Kraft popieriaus, skirti rengenui, plastikiniai kurjeriams, ekologiški vokai su paminkštinimu.
  • Dėžutės siuntiniams (iš gofro kartono ir iš mikrogofro ) 4 kartoninės dėžutės, tinkamos S dydžio paštomatams.
  • Maišeliai balti, rudi, spalvoti iš Kraft popieriaus su suktomis ir plokščiomis rankenėlėmis.
  • Maišeliai laminuoti iš 170gsm popieriaus su sintetinėmis rankenėlėmis.

   

  Skaitmeninė spauda
  Skaitmeninė spauda traktuojama kaip modernus spaudos būdas, leidžiantis spausdinti net ir labai mažus tiražus, įvairius formatus.
  Didelis privalumas – greitis.
  Skaitmeninė spauda – geras variantas nedideliems tiražams spausdinti.
  Dėl itin lengvo maketo paruošimo šis spaudos būdas išsiskiria sparta ir plačiomis galimybėmis pagal apimtis (galima spausdinti net ir 1 vienetą).
  Geras sprendimas tiems, kurie neperka didelių kiekių – sudėtingas maketavimas nereikalingas, o vieneto kainai įtakos tiražas neturi.
  Gaminiai, kuriems ši spauda pasirenkama dažniausiai, yra: vokai, maišeliai maistui, popieriniai maišeliai su rankenėlėmis, pakavimo dėžės.

  Ofsetinė spauda
  Ofsetinė spauda pristatoma kaip vienas iš populiariausių spaudos būdų.
  Skirta dideliems tiražams.
  Kiekis ir kaina tiesiogiai susiję – didėjant spausdinamam kiekiui mažėja vieneto kaina.
  Bene labiausiai ofsetinė spauda vertinama dėl labai aukštos spaudinio kokybės bei skiriamosios gebos.
  Pavydėtinai plati spalvų paletė išgaunama naudojant CMYK (angl. cyan, magenta, yellow, key) spalvų sistemą.

  Fleksografinė spauda
  Fleksografinė spauda kas tai? Ji išsiskiria didele sparta, efektyvumu, kas leidžia sėkmingai mažinti gamybos kaštus.
  Šis spaudos būdas demonstruoja itin aukštą kokybę ir galimybę norimą dizainą tiesiog nepriekaištingai perkelti ant įvairių paviršių: PVC, popieriaus, folijos ar kt.
  Galima naudoti tiek CMYK, tiek Pantone spalvų paletes, o tai užtikrina precizišką spalvų tikslumą ir labai aukštos kokybės nuotraukų atvaizdavimą.
  Fleksografija ant įvairių paviršių labai tinka itin dideliems tiražams.
  Populiariausi produktai yra vokai siuntoms, įvairios dėžės, popieriniai maišeliai su rankenėlėmis, maišeliai maistui ir kt.

  Šilkografinė spauda
  Šilkografinė spauda gali drąsiai prisiimti vieno iš seniausių trafaretinės spaudos būdų titulą.
  Spauda ant paviršiaus šiuo būdu leidžia spaudinį perkelti ant bet kokios formos, storio ir dydžio medžiagos.
  Šilkografijos spauda galima ant popieriaus, taip pat populiari šilkografinė spauda ant tekstilės, keramikos, stiklo, medienos, metalo, plastiko ar kito paviršiaus.
  Tinka eksploatuoti ir lauko sąlygomis!

  Spauda ant pagamintos produkcijos
  Kokybiški popieriniai maišeliai yra vienas populiariausių mūsų asortimento pasirinkimų. O štai popieriniai maišeliai su spauda – tai išskirtinumas, leisiantis reprezentuoti save ir / ar savo veiklą, produkciją.
  Mūsų gaminami ir parduodami popieriniai maišeliai yra įvairių dydžių ir tipų. Besirenkančių laukia labai plati spalvų gama! Kiekių pasirinkimo diapazonas neįtikėtinai platus – nuo 1 iki net 5 000 vienetų!
  Jei domina individuali spauda, galime pagaminti maišelius su spauda pagal Jūsų poreikius – maketą suderiname iš anksto. Spauda ant maišelių, taip pat spauda ant dėžučių galima tik ant standartinių mūsų dydžių gaminių.

  Gamyba pagal individualų užsakymą
  Jei mūsų plačiame asortimente nerandate Jums tinkamo dydžio, tipo maišelio, voko ar kitokios pakuotės, siūlome gamybą pagal užsakymą. Taip pat galime pagaminti ir etiketes rulonuose, lipnią juostelę.
  Daug dėmesio skiriame firminių maišelių gamybai, tad siūlome aukštos kokybės popierinius maišelius iš kraft ar kreidinio popieriaus. Be klasikinių rudų ir baltų, galite rinktis iš plačios spalvų paletės. Popieriniai maišeliai gaminami įvairių dydžių.
  Domina maišeliai su spauda? Iš anksto suderiname maketą, leidžiame klientams pasirinkti norimą formatą, rankenėles bei spaudos būdą ir realizuojame viziją. Galime pasiūlyti net labai įmantrius sprendimus, pavyzdžiui: popierinių maišelių folijavimas auksu, sidabru ar spalvota folija, padengimas UV laku, dekoravimas reljefiniu įspaudu ir pan. Maišeliai su spauda gali būti laminuojami, naudojant matinį arba blizgų laminatą. O galbūt domina dėžių gamyba pagal individualų užsakymą? Siūlome dėžes maistui, siuntoms, sandėliavimui ir pan.

  Norint užsisakyti individualią, unikalią spaudą susisiekite su mumis el. paštu info@papermedia.lt arba telefonu +370 602 91205.     

 • Naujienlaiškio prenumerata Gaukite nuolaidas ir specialius pasiūlymus!

  Informacija