Vokai su popieriaus apsauga, kiti

 • Įvairūs vokai siuntoms bei korespondencijai. Vokai su popieriaus apsauga, itin patvarūs, pagaminti iš tvirto popieriaus. Skirti lengvai pažeidžiamų daiktų siuntimui. Puikiai apsaugo nuo vibracijų, pažeidimų ar subraižymo. Galite užsisakyti vokus su individualia spauda ir turėsite unikalią pakuotę!  

  Vokai su popieriaus apsauga
  Spalva
  Ruda
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.

  Nuplėšiama klijavimo juostelė 

  Itin tvirti  

   

  Šie itin patvarūs vokai pagaminti iš tvirto popieriaus. Voko sienos užpildytos susmulkintu popieriumi - tai reiškia, kad vokas yra 100% biologiškai suskaidomas. Tai draugiškas aplinkai, tradicinių vokų su oro apsauga, atitikmuo. 100% perdirbami. Puikiai tinka siųsti drabužius, knygas, katalogus, įrankius ir elektroniką.

  Pagaminti iš 90 g/m2 storio popieriaus. 100% perdirbami. Nuplėšiama klijavimo juostelė. Vokai parduodami dėžėmis (kiekis dėžėje pateiktas prie kiekvienos pozicijos atskirai). Nurodyta dėžės kaina. Nurodyti vidiniai vokų išmatavimai mm. Nurodyti voko išmatavimai: formatas, plotis x aukštis mm. 
  12.99 su PVM
  Korespondenciniai vokai, balti
  Spalva
  Balta
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.

  Nuplėšiama klijavimo juostelė 

  Vokai parduodami pakuotėmis po 25 vnt.  

   

  Popieriniai korespondenciniai vokai, be langelio, dažniausiai naudojami laiškų, sąskaitų, sutarčių, kitų įvairių dokumentų, atvirukų arba smulkių daiktų siuntimui.

  Spalva: balta. Vokiški. Nuplėšiama klijavimo juostelė. Vokai parduodami pakuotėmis po 25 vnt.  
  0.59 su PVM
 • Naujienlaiškio prenumerata Gaukite nuolaidas ir specialius pasiūlymus!

  Informacija