Atsiskaitymo informacija

 • Atsiskaitymo būdai
  Už prekes, užsakytas e-parduotuvėje galite atsiskaityti keliais būdais:
  bankiniu pavedimu
  elektronine bankininkyste

  Mūsų banko duomenys:
  UAB Papermedia
  Įmonės kodas: 305655137
  Sąskaita SEB banke: LT547044090101135253
  Paskirtyje nurodykite išankstinės sąskaitos numerį.

  Atsiskaitymas bankiniu pavedimu
  Už prekes atsiskaityti bankiniu pavedimu galite iki 5 dienų nuo užsakymo patvirtinimo. Pateikus užsakymą Jums bus pateikti rekvizitai bankiniam pavedimui. Taip pat elektroniniu paštu gausite ir išankstinę sąskaitą. Atlikus mokėjimą iš kito banko nei mūsų ir norite, kad prekes išsiųstumėme tą pačią dieną, tuomet persiųskite mums apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu info@papermedia.lt ir jūsų mokėjimą užskaitysime.

  Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę
  Už prekes atsiskaityti per elektroninę bankininkystę galite visada. Užsakymo pateikimo žingsnyje, apmokėjimo būdo pasirinkimo skiltyje pasirinkite savo banką. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į banko ar paysera prisijungimo puslapį. Jokia Jūsų prisijungimų ar kitokia informacija nėra perduodama ir kaupiama, todėl tai yra visiškai saugu ir patikima.
  Atsiskaitymus per elektroninę bankininkystę e-parduotuvėje Papermedia.lt aptarnauja mūsų partneris - UAB Paysera LT.
  Verta pažymėti, jog atsiskaičius per elektroninę bankininkystę, atsakymas apie sėkmingą apmokėjimą mus pasiekia vos per kelias minutes, tad užsakymas yra iškart perduodamas vykdyti.

  Kuo skiriasi mokėjimas bankiniu pavedimu ir elektroninę bankininkystę?
  Atliekant mokėjimą bankiniu pavedimu, Jums reikės prisijungti prie savo banko ir bankinį pavedimą susiformuoti patiems (suvesti atitinkamus rekvizitus). Toks suformuotas ir bankui perduotas vykdyti pavedimas mus pasieks per 1 darbo dieną, priklausomai kokiu paros metu bus atliktas, nes tarpbankiniai pavedimai yra vykdomi tik kelis kartus per dieną.
  Atliekant mokėjimą per elektroninę bankininkystę, pasirinkus savo banką, būsite nukreipti į prisijungimo prie Jūsų banko puslapį, o prisijungus jau matysite suformuotą pavedimą, kurį tereikės patvirtinti. Šiuo būdu atliktas mokėjimas mus pasieks vos per kelias minutes.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata Gaukite nuolaidas ir specialius pasiūlymus!

  Informacija