Popieriniai maišeliai

 • Popieriniai maišeliai pagal individualius poreikius. Įvairių dydžių ir modelių, rudo arba balto kraftinio popieriaus su
  skirtingomis rankenėlėmis. Galime pasiūlyti maišelius su Jūsų spauda, logotipu ar reklama.  

  Popieriniai maišeliai, balti, sukto popieriaus rankenos
  Spalva
  Balta
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.

  Twist tipo maišeliai pagaminti iš balinto, perdirbto kraft popieriaus. Su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Maišeliai puikus ir patogus pasirinkimas produkcijos ar dovanų pakavimui. Dėl savo natūralios išvaizdos tinkami dėti individualią spaudą, klijuoti lipdukus ar kitaip dekoruoti. Puikus pasirinkimas maisto išsinešimui.

  Maišeliai pagaminti iš: 90 g/m2 balto kraft popieriaus. Atlaiko iki 11 kg svorį. Spalva: balta. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis mm. 
  0.24 su PVM
  Popieriniai maišeliai, rudi, sukto popieriaus rankenos
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.

  Twist tipo maišeliai pagaminti iš rudo, perdirbto kraft popieriaus. Su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Šie maišeliai puikus ir patogus pasirinkimas produkcijos ar dovanų pakavimui. Dėl savo natūralios išvaizdos tinkami dėti individualią spaudą, klijuoti lipdukus ar kitaip dekoruoti. Puikus pasirinkimas maisto išsinešimui.

  Maišeliai pagaminti iš 90 g/m2 rudo kraft popieriaus. Atlaiko iki 11 kg svorį. Spalva: ruda. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis mm.   
  0.29 su PVM
  Popieriniai maišeliai, balti, plokščios rankenos
  Spalva
  Balta
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.

  Maišeliai su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Puikus ir patogus pasirinkimas produkcijos ar dovanų pakavimui. Dėl savo natūralios išvaizdos tinkami dėti individualią spaudą, klijuoti lipdukus ar kitaip dekoruoti. Populiariausias pasirinkimas maisto išsinešimui.

  Maišeliai pagaminti iš 70 g/m2 balinto kraft popieriaus. Atlaiko iki 6 kg svorį. Spalva: balta. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis mm. 
  0.24 su PVM
  Popieriniai maišeliai, rudi, plokščios rankenos
  Spalva
  Ruda
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.

  Maišeliai su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Maišeliai puikus ir patogus pasirinkimas produkcijos ar dovanų pakavimui. Dėl savo natūralios išvaizdos tinkami dėti individualią spaudą, klijuoti lipdukus ar kitaip dekoruoti. Populiariausias pasirinkimas maisto išsinešimui.

  Maišeliai pagaminti iš 80 g/m2 rudo, perdirbto kraft popieriaus. Atlaiko iki 6 kg svorį. Spalva: ruda. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis mm  
  0.24 su PVM
  Spalvoti popieriniai maišeliai su suktomis rankenėlėmis
  Spalva
  Įvairių spalvų
  Pristatymo terminas
  10-15 d. d.

  KRAFT popierius 90g/m2

  Išlaiko svorį iki 8 kg

  Minimalus kiekis: 250 maišelių 

   

   

  Spalvoti maišeliai su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Maišelių vidus rudas. Tinka dovanoms, maisto produktams ar kitiems daiktams sudėti.
  Pagal individualų užsakymą atspausdiname šilkografinę spaudą: spalvotą logotipą ar kitus pageidaujamus užrašus arba galime pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu ar užrašu, kurį naudosite ilgai.
  Maišelių matmenys: ilgis x plotis x aukštis.  

  0.73 su PVM
 • Naujienlaiškio prenumerata Gaukite nuolaidas ir specialius pasiūlymus!

  Informacija